2013-09-02
ALPN VIII Edycja - informacje

1. Zostanie utworzona 1 liga dla wszystkich zespołów, gramy każdy z każdym (połowa meczy rozegranych zostanie na jesieni, a połowa meczy na wiosnę).

2. Jedna kolejka ligowa będzie rozgrywana na jednym weekendzie; każda kolejka tj. 10 meczy - 5 meczy rozgrywamy w sobotę, a 5 meczy w niedzielę.

3. Wszystkie mecze rozgrywane będą na orliku CEZ (pod Hutą).

4. WPISOWE NA LIGĘ WYNOSI 500 zł!! Wpisowe obejmuje rozgrywki na jesień oraz wiosnę. Można rozłożyć wpisowe na 2 raty - 1 rata jesienna - 300zł, druga rata wiosenna - 200zł.
Płacąc wpisowe należy w przelewie umieścić nazwę drużyny.

WPISOWE (całość lub 1 rata) NALEŻY WPŁACIĆ DO 3 WRZEŚNIA!!

LISTY ZGŁOSZENIOWE (z wpisanymi zawodnikami) DOSTARCZYĆ PROSZĘ DO 3 WRZEŚNIA DO MARCINA NA CEZ - listy nie muszą być podpisane.

5. Start ligi - 7 Wrzesień, terminarz zostanie umieszczony najpóźniej 4 września, po okresie wpłat wpisowego przez drużyny.

6. Można dopisać lub zamienić maksymalnie 2 zawodników z zespołu, ale dopiero po ukończeniu meczy jesiennych,a przed startem wiosennych meczy.
Sprawa zamiany/dopisania zawodnika (przykłady):
a) DOPUSZCZONE - Kowalski był wpisany do zespołu "ABC", ale grał sporadycznie, albo nie było go wcale na meczach i drużyna nie była zadowolona z jego postawy na boisku, więc skoro Nowak (nie wpisany na listę żadnego zespołu, wolny zawodnik) wrócił w lutym z Anglii to na wiosnę drużyna zamienia Kowalskiego na Nowaka.

b) DOPUSZCZONE - Drużyna wpisała tylko 11 zawodników, a więc po rundzie jesiennej, przed startem meczy wiosennych może dopisać 2 zawodników!!

c) NIEDOPUSZCZONE - Kowalski najlepszy strzelec zespołu "ABC" (poszedł do tego zespołu osiągać sukcesy, ale traf chciał, że grają poniżej oczekiwań i po meczach jesiennych zajmują dolne rejony tabeli) chce przejść w okresie wymiany zawodników do innego zespołu "EFG", który zajmuję czołową lokatę tabeli - ZABRONIONE!

7. Zmieniają się przepisy dotyczące walkowerów, każdy zespół może mieć na swoim koncie tylko jeden walkower, przy drugim zespół zostaje skreślony, a wpisowe nie zostaje zwrócone.

8. Sprawa sędziowania meczów - będzie 1 sędzia z podokręgu oraz 2 sędzia "z środowiska Orlika".

9. Koniec z nagrodami pieniężnymi dla zwycięzców. Od tej edycji nagrody będą rzeczowe.

10. Zawodnik, który rozegrał nawet 5 minut w rozpoczętych już rozgrywkach A/b klasa, junior, okręgówka lub wyżej (jesień sezonu 2013/2014) NIE MOŻE GRAĆ W JESIENNYCH MECZACH w Lidze Amatorskiej. Zawodnik ten może zagrać dopiero w meczach wiosennych i wtedy drużyna, do której ma się zgłosić zostawia albo miejsce wolne, albo wymienia zawodnika.

 

 

 

Amatorski Klub Sportowy Herakles, ul. Hutnicza 13, 37-450 Stalowa Wola,tel: +48 15 6426415

AKS HERAKLES © 2011